Wspólna Niedziela Palmowa

Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej w partnerstwie z Józefem Piątkiem, Wójtem Gminy Mielec, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Sportu zapraszają na spotkanie świąteczno-integracyjne z osobami narodowości ukraińskiej przebywającymi obecnie na terenie Gminy Mielec. Wydarzenie zaplanowano na 10 kwietnia 2022r. w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy osoby opiekujące się uchodźcami z terenu Gminy Mielec o potwierdzenie udziału w spotkaniu telefonicznie
pod nr GOPS Mielec 17 717 52 51 oraz SOKiS 17 584 14 83.

 

W programie:

13:00 – Rozpoczęcie i przywitanie zebranych gości

13:30 – Wspólny posiłek

14:00 – Występy artystyczne: Chorzelowska Grupa Wokalna, Kapela ZPiT „Chorzelowiacy”

16:00 – Zakończenie