Festyn Wakacyjny

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec oraz przedstawiciele Woli Chorzelowskiej: Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, Radny Krzysztof Dziekan, zapraszają na „Festyn wakacyjny - SOKiS GRA”, który odbędzie się 10 lipca br. w godz. 15:00-23:30 na Stadionie Sportowym w Woli Chorzelowskiej.

Wakacje to okres wspólnej zabawy i spędzania wolnego czasu w otoczeniu rodziny i bliskich. Dlatego też, organizatorzy postanowili przygotować festyn rekreacyjny, nad którym Patronat honorowy objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.

W programie:

15:00 – 19:00 animacje dla dzieci, przejażdżki konne, dmuchańce, występy artystyczne Zespołów SOKiS, strefa gier planszowych, modelowanie balonów, prezentacje KGW, wata cukrowa i popcorn, mała gastronomia

19:30 – 23:30 Zabawa taneczna z zespołem BRADERS