Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Jako Partner wydarzenia serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła do wzięcia udziału w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych pod hasłem ,,Do szopy hej pasterze…” organizowanego przez Fundację Popieram Życie Miodem Słodzone oraz Pasiekę Maciejka.

Zbliża się najpiękniejszy okres w roku - Święta Bożego Narodzenia. Czas, w którym ozdabiamy nasze domy, przygotowujemy tradycyjne potrawy, pieczemy pierniki, obdarowujemy bliskich miłością i prezentami. Trudno także wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez Tradycyjnej Szopki, w której urodziła się Boża Dziecina. Z tej okazji organizatorzy i partnerzy proponują Mieszkańcom Gminy Mielec udział w konkursie plastycznym.

Każdy mieszkaniec Gminy Mielec, który dostarczy własnoręcznie wykonaną Szopkę Bożonarodzeniową do Ośrodka Kultury w Chorzelowie w nieprzekraczalnym terminie do 13 grudnia br. otrzyma słodki, zdrowy upominek ufundowany przez Pasiekę Maciejka. Następnie wszystkie prace przekazane zostaną do etapu głównego konkursu, którego rozstrzygnięcie planowane jest w Galerii NAVIGATOR w dniu 19 grudnia br.

Więcej informacji oraz niezbędne załączniki dostępne na stronie fundacji https://zyciemiodemslodzone.pl/zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-konkursie/