Artystyczny Nowy Rok

W imieniu lokalnych twórców Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na „Koncert Noworoczny”, podczas którego zaprezentują się grupy artystyczne działające przy chorzelowskiej placówce.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższa niedzielę (14.01) i podzielone zostanie na dwie części. Podczas pierwszej od godziny 15:00 na scenie prezentować się będą uczniowie gry na gitarze oraz keyboardzie, a od 16:00 scena należeć będzie do Kapeli Ludowej, uczniów gry na ukulele, ZPiT „Chorzelowiacy” oraz Zespołu Wokalno-Muzycznego.

Zgodnie z tradycją tancerze, instrumentaliści i wokaliści Nowy Rok postanowili przywitać w artystycznym wydaniu. Specjalnie na tę okazję przygotowali program będący zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy twórczej, a także zapowiedzią dalszej działalności. W niedzielne popołudnie w ich wykonaniu usłyszeć będzie można polskie kolędy i pastorałki, a także utwory karnawałowe i rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów tańca ludowego. Wstęp wolny.