Koncertów Noworocznych Ciąg Dalszy

W imieniu lokalnych twórców Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na „Koncert Noworoczny”, podczas którego zaprezentują się grupy artystyczne działające przy Filii Ośrodka w Woli Mieleckiej.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (21.01) o godzinie 16:30.

Na scenie wystąpią:

Dziecięca Grupa Wokalna,

Młodzieżowa Grupa Wokalna,

Uczestnicy Zajęć Taneczno-Rytmicznych,

Uczniowie Gry Na Keyboardzie,

Uczniowie Gry Na Gitarze,

Zespół Tańca Estradowego,

Tancerze Street Dance.

Zgodnie z tradycją tancerze, instrumentaliści i wokaliści Nowy Rok postanowili przywitać w artystycznym wydaniu. Specjalnie na tę okazję przygotowali program będący zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy twórczej, a także zapowiedzią dalszej działalności. W niedzielne popołudnie w ich wykonaniu usłyszeć będzie można najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Nie zabraknie również pokazów tańca. Wstęp wolny.