Młodzi druhowie w sportowej rywalizacji

Jednostka Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, Odział Powiatowy Związku Ochotniczych Staży Pożarnych w Mielcu, Jednostka OSP w Chorzelowie oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec o zapraszają w najbliższą niedzielę (30.06) na zawody sportowo-pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Wszyscy którzy pojawią się na Stadionie Sportowym w Chorzelowie będą mogli zobaczyć   zmagania pomiędzy jednostkami OSP z powiatu mieleckiego. Do wspólnej rywalizacji przystąpi łącznie 19 drużyn. Na zawodników czekać będą zadania związane z musztrą, sztafetą oraz ćwiczeniem bojowy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.

Program:

9.00 – zbiórka drużyn,

10.00 – rozpoczęcie zawodów,

13:30 – wręczenie nagród uczestnikom zawodów.