Zaszczep się w Woli Mieleckiej

Koło Gospodyń Wiejskich, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Filia Ośrodka Kultury zapraszają na Festyn w Ramach Narodowego Programu Szczepień „Szczepimy się z KGW”, który odbędzie się 12 września w Woli Mieleckiej.

Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Filie Ośrodka Kultury organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w tym m.in. występy artystyczne, strefę animacji dla dzieci, warsztaty ceramiki artystycznej, ekspozycje i degustację wyrobów KGW Wola Mielecka orasz pokazy przygotowane przez OSP Wola Mielecka. W trakcie festynu każdy będzie miał możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19, a także będzie mógł odbyć konsultację profilaktyczne oraz wykonać badania poziomu cukru i ciśnienia. Wydarzenie będzie również okazją do poznania działalności i historii KGW Wola Mielecka.

Festyn współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Patronat Honorowy objęli Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz Wójt Gminy Mielec Józef Piątek.