Test Nowej Sali Gimnastycznej

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książnicach wraz z Radą Rodziców oraz Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Sportu Gminy Mielec zapraszają na „Festyn Rodzinny” zorganizowany z okazji oddania do użytku nowej sali gimnastycznej. Wydarzenie, któremu patronuje Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec zaplanowano na 4 września br. w godz. 15:00-19:00 na obiektach szkolnych w Książnicach.

Sala sportowa to długo wyczekiwana przez lokalną społeczność inwestycja, która ma służyć nie tylko uczniom, ale również mieszkańcom Książnic, Goleszowa i Bożej Woli. Dlatego też przy okazji oddania jej do użytku oraz rozpoczęcia roku szkolnego organizatorzy postanowili przygotować festyn rodzinny z licznymi atrakcjami. Gry i zabawy z animatorami, zmagania sportowe, konkursy indywidualne i rodzinne, pokazy akrobatyki, występy artystyczne SOKiS, pokazy Zumby, pokazy strażackie OSP Książnice, dmuchańce, mała gastronomia, stoiska z rękodziełem, stoiska z potrawami regionalnymi, akcja charytatywna, malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, skręcanie balonów, tatuaże brokatowe, mobilne planetarium, pokazy kosmetyczne oraz porady dietetyczne czekać będą na wszystkich, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie w Książnicach.