Oko w oko po raz drugi

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec wspólnie z pracownią plastyczną art. GOYA zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa i rysunku pt. „OKO w OKO II edycja”, który odbędzie się w czwartek 12 października o godz. 19:00 w galerii chorzelowskiej placówki.

Na wystawie zobaczyć będzie można przegląd prac powstałych w roku szkolnym 2022/2023, prezentowanych przez uczestników warsztatów w przedziale wiekowym 7-13. Młodzi twórcy, to osoby skupione wokół pracowni plastycznej studio art.GOYA w Mielcu, która gromadzi w swoich szeregach najmłodszych adeptów sztuki, młodzież przygotowującą się do dalszej drogi artystycznej oraz hobbistów.

Wystawa, której patronuje Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec czynna będzie do 3 listopada br.