Zagrali dla Niepodległej

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w czwartek (11.11) na stadionie sportowym w Woli Mieleckiej rozegrano „Biało-Czerwony Turniej Piłkarski Oldboyów Gminy Mielec” o puchar Wójta Józefa Piątka.

To już tradycja, że zawodnicy, którzy zakończyli swoją zawodową karierę piłkarską, spotykają się w okolicach Narodowego Święta Niepodległości, aby w sportowy sposób uczcić wolną i suwerenną Polskę. W tym roku do rywalizacji przystąpiło trzy drużyny. W pierwszym meczu Oldboje Dromadera Chrząstów pokonali Oldbojów Chorzelowa 2:1, w drugim Chorzelów zremisował z Wolą Mielecką 0:0, a w trzecim meczu decydującym o zwycięstwie Dromader Chrząstów pokonał Wolę Mielecką 3:2. Turniej był również okazją do przeprowadzenia II Memoriału im. Izydora Krępy „Hiszpan”

Wyniki rozegranych spotkań wyłoniły klasyfikacje końcową turnieju, która przedstawia się następująco:

I miejsce - drużyna z Chrząstowa

II miejsce - drużyna z Woli Mieleckiej

III miejsce - drużyna z Chorzelowa

Organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników:

Maciej Turkot - najlepszy zawodnik turnieju

Arkadiusz Indyk - najlepszy bramkarz turnieju

Jacek Dąbrowski - najlepszy napastnik turnieju

Mariusz Narowski - najlepszy obrońca turnieju

Pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody wręczyli Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec, Bogdan Cygan, Przewodniczący Rady Gminy Mielec wraz z Radnym Zbigniewem Wicherskim oraz Damian Małek dyrektor SOKiS. Organizatorem turnieju był Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Mielcu.