Święto seniorów na Woli Mieleckiej

Uroczyste spotkanie najstarszych mieszkańców Woli Mieleckiej, podczas którego nie zabrakło rodzinnego klimatu, wspomnień, występów artystycznych oraz poczęstunku, odbyło się w sobotę (25.01) w Filii Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.

Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w Kościele p. w. Bożej Opatrzności, po której uczestnicy wydarzenia przeszli do Filii Ośrodka Kultury, by wspólnie spędzić czas, obejrzeć program artystyczny oraz skosztować przysmaków przygotowanych specjalnie na tę okazję. Spotkanie było także okazją do przełamania się opłatkiem i złożenia noworocznych życzeń.

Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej, Rada Sołecka Woli Mieleckiej, Sołtys Woli Mieleckiej, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec Filia w Woli Mieleckiej, OSP Wola Mielecka oraz LKS start Wola Mielecka.