XVII Tydzień Czytania Dzieciom w Podleszanach

W dniach 2 – 10 czerwca 2018 r. w wielu miastach i miejscowościach naszego kraju odbędzie się XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom – największe doroczne święto kampanii czytania obchodzone w tym roku pod hasłem „CZYTANIE ŁĄCZY”.


Tydzień ten jest prowadzony w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, mobilizującej placówki kulturalne, instytucje i społeczeństwo w całym kraju do organizowania imprez czytelniczych, bajkowych parad i festynów oraz zabaw inspirowanych literaturą dziecięcą, wychowawców i innych dorosłych do codziennego, co najmniej 20 minutowego czytania dzieciom.
Również Filia Biblioteczna będzie aktywnie uczestniczyć w XVII Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom. Zapraszamy do biblioteki Dzieci, Rodziców, Nauczycieli oraz wszystkich tych, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniach z książką oraz głośnym czytaniu dzieciom realizując hasło „CZYTANIE ŁĄCZY”.