Mikołajki w Bibliotece

W dniach 6, 8 i 13 grudnia po raz kolejny Bibliotekę odwiedziły Przedszkolaczki z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej. Zerówkowicze, Smerfy oraz Żabki wpadły z wizytą Mikołajkową J Dzieciaki miały tym razem ochotę wypożyczyć książeczki w świątecznym klimacie. Zanim jednak je dostały, musiały wykazać się wiedzą na temat Mikołaja oraz bożonarodzeniowych tradycji. Przedszkolaki rozwiązywały Świąteczne zagadki i odpowiadały na baaardzo trudne pytania dotyczące ich ulubionego Świętego ;) Trzeba przyznać, że Dzieci świetnie sobie poradziły z wszystkimi zadaniami i w nagrodę mogły wrócić do domu z wymarzonymi książeczkami :D

Smerfy zaś, dodatkowo, przyczyniły się do upiększenia Sali Klubowej wykonując wspaniałe prace plastyczne, przedstawiające mikołajkowe prezenty J

Rozstaliśmy się w doskonałych humorach nie mogąc się już doczekać kolejnego spotkania