SPOTKANIE AUTORSKIE

23 maja w Złotnikach miało miejsce niecodzienne wydarzenie – zorganizowane przez Publiczną Bibliotekę Publiczną i KGW „Ludzie z Pasją”, spotkanie autorskie, pochodzącej z tej miejscowości pisarki Mai Drozd.

Maja Drozd to na swoim koncie wydane dwie pozycje literackie. Bajkę dla dzieci „Błękitny szalik”, wydaną w 2016 roku, pod prawdziwym nazwiskiem oraz wydaną w ubiegłym roku a cieszącą się dużą popularnością powieść historyczną „Pomiędzy kłamstwami”.

Autorka opowiadała o sobie, swojej twórczości kulisach powstawania powieści a także zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej nowej książki pod tytułem „Zwykła historia”, która ukaże się już wkrótce, bo na początku wakacji.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a w tym wydarzeniu tym, poza licznym gronem wielbicielek twórczości autorki, uczestniczył również Wójt Gminy Mielec Józef Piątek.