Styczniowe spotkanie DKK w Woli Mieleckiej

Dyskusyjny Klub Książki w Woli Mieleckiej spotkał się w piątek 31 stycznia. Omawialiśmy książkę niezwykle popularnej autorki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Przypomnę, że pisarka była gościem naszej biblioteki w 2017 roku i spotkała się z liczną grupą swoich fanek i czytelników. Książką, którą omawialiśmy w styczniu była „Randka z Hugo Bosym”.

Jak na komedię romantyczną przystało, głównymi bohaterami są on i ona, czyli Jagoda i Hugo. Ona jest zdolna, ambitna i przebojowa. Od pięciu lat pracuje w agencji reklamowej.  I choć jej życie służbowe to pasmo sukcesów, to jednak prywatnie nie jest już tak kolorowo. Na swoim życiowym koncie ma już nieudany związek. On jest przystojnym, ambitnym, wrażliwym i romantycznym przedsiębiorcą. Ta niebanalna historia o miłości udowadnia, iż nawet jeśli do tej pory życie nie układało się tak jakbyśmy tego oczekiwali, to nie należy się poddawać i załamywać. Nie znamy dnia i godziny, a w naszym życiu może pojawić się ktoś, kto odmieni je diametralnie i wszystkie smutki i niepowodzenia odejdą w zapomnienie. Tak też było w przypadku Jagody i Hugo. I choć teraz ostrożniej otwierają się na nowe relacje, to jednak przyciąganie pomiędzy nimi jest tak silne, a każda wspólnie spędzona chwila jest tak urocza i zabawna, że nie potrafią się sobie oprzeć.

Czy miłość rzeczywiście będzie im dana?

Przeczytaj koniecznie „Randkę z Hugo Bosym”! Poleca DKK w Woli Mieleckiej.

Justyna Ryczek – moderator klubu