Tydzień Bibliotek w Woli Mieleckiej

Po raz szesnasty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach 8-15 maja 2019 roku Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem: #biblioteka”. Program ten ma na celu podkreślenie roli biblioteki w naszym życiu i w naszym środowisku oraz jej zadania w procesie edukacji, kultury i nauki. Tydzień Bibliotek to czas na promocję czytelnictwa i zainteresowania książką w szerokich kręgach naszego społeczeństwa, jak również na podnoszenie prestiżu biblioteki i zawodu bibliotekarza.
Filia Biblioteczna w Woli Mieleckiej przygotowała dla swoich Czytelników kilka ciekawych atrakcji.
- 7 maja – spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską,
- 10 maja – spotkanie z sześciolatkami „W krainie baśni”,
- 13 maja – VIII edycja ortograficznej corridy gimnazjalistów ,,Złap byka za rogi”.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek!

Po raz szesnasty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach 8-15 maja 2019 roku Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem: #biblioteka”. Program ten ma na celu podkreślenie roli biblioteki w naszym życiu i w naszym środowisku oraz jej zadania w procesie edukacji, kultury i nauki. Tydzień Bibliotek to czas na promocję czytelnictwa i zainteresowania książką w szerokich kręgach naszego społeczeństwa, jak również na podnoszenie prestiżu biblioteki i zawodu bibliotekarza.
Filia Biblioteczna w Woli Mieleckiej przygotowała dla swoich Czytelników kilka ciekawych atrakcji.
- 7 maja – spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską,
- 10 maja – spotkanie z sześciolatkami „W krainie baśni”,
- 13 maja – VIII edycja ortograficznej corridy gimnazjalistów ,,Złap byka za rogi”.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek!